Wręczenie medali za wieloletnie pożycie małżeńskie

W dniu 5 listopada 2014 r. w odbyła się uroczystość odznaczenia medalem za wieloletnie pożycie małżeńskie par małżeńskich zameldowanych na terenie Gminy Radziechowy - Wieprz. Uroczystość ta, została poprzedzona mszą świętą w kościele Niepokalanego Serca Najświętszej Marii Panny w Wieprzu.

Małżeństwa z Parafii Niepokalanego Serca NMP w Wieprzu, które przeżyły z sobą 50 lat to: Dudek Barbara i Władysław z Wieprza, Jeleśniańscy Krystyna i Kazimierz z Wieprza, Kaletka Zofia i Jan z Brzuśnika, Niewiadomi Zofia i Leon z Brzuśnika, Pawlus Zofia i Marcin z Wieprza, Piela Jan i Czesława z Bystrej, Worek Anna i Stanisław z Brzuśnika i Wrona Krystyna i Mieczysław z Wieprza. Małżeństwa z Juszczyny to: Dendys Wanda i Mieczysław, Hojdys Genowefa i Julian, Polak Krystyna i Jan, Szczyrk Maria i Stanisław. Małżeństwa z Radziechów: Brzeziccy Maria i Franciszek, Knapek Emilia i Józef, Kupczak Anna i Franciszek oraz z Przybędzy Bukowczan Anna i Jan.

Kochani Jubilaci ? piękny wzorze cudownego pożycia małżeńskiego, dziękujemy Wam za przykład, który w dobie pluralizmu i globalizmu jest tak potrzebny. Życzymy, abyście razem ze swymi współmałżonkami jeszcze długo mogli się cieszyć wspólnym życiem, oderwanym od bólu i codziennych trosk.