Turniej Piłki Nożnej Służby Liturgicznej Dekanatu radziechowskiego
W turnieju piłki nożnej służby liturgicznej dekanatu radziechowskiego w dniu 7 czerwca 2014r., rozegranym na boisku LKS Magura w Bystrej Żywieckiej, wzięły udział trzy drużyny ministrantów ze szkoły podstawowej: z parafii św. Bartłomieja Apostoła z Lipowej, Nawiedzenia NMP z Juszczyny i Matki Bożej Różańcowej z Ostrego-Twardorzeczki. Wśród gimnazjalistów stawiła się tylko drużyna z parafii Niepokalanego Serca NMP w Wieprzu koło Żywca.
Szkoły ponadgimnazjalne reprezentowała drużyna z parafii Nawiedzenia NMP w Juszczynie, która jako jedyna przyjęła zaproszenie do turnieju w dekanacie radziechowskim, w swojej kategorii wiekowej.