DZIĘKCZYNIENIE ZA KANONIZACJĘ DWÓCH PAPIEŻY JANA XXIII I JANA PAWŁA II
27 NIEDZIELA 27.04.2014 R.

W dniu 27 kwietnia 2014 r. przeżywaliśmy kanonizację bł. Jana Pawła II i bł. Jana XXIII. Po każdej Mszy Św. uczestniczyliśmy w nabożeństwie do Bożego Miłosierdzia z modlitwami do św. Jana Pawła II. Po wieczornej Mszy św. w duchu wdzięczności Panu Bogu adorowaliśmy Najświętszy Sakrament do godziny 20.30. W tym czasie Parafian oraz wszystkie grupy parafialne czuwały w kościele. Od godz. 18.00 czuwanie prowadził Zespół Vocatio. Od godz. 20.30 czuwanie prowadził Domowy Kościół, który przygotował wieczór modlitwy, refleksji, wspomnień i pieśni poświęconym kanonizowanym tego dnia papieżom: Janowi XXIII i Janowi Pawłowi II. Na zakończenie wyruszyliśmy z zapalonymi ? od Kanonizacyjnej Iskry Miłosierdzia - świecami w procesji wokół kościoła i przyjęliśmy błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. Przed rozejściem się do domów zaśpiewaliśmy Apel Jasnogórski i ulubioną pieśń Jana Pawła II:?Barkę?.