OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  NA NIEDZIELĘ 17.11.2019 R.

1. Dzisiaj 33 niedziela zwykła. Po Sumie błogosławieństwo dzieci oraz spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych. W dniu dzisiejszym po Mszy Św. o godz. 15.00 wypominki jednorazowe z modlitwą za zmarłych.
2. W dniu dzisiejszym na Mszę Św. na godz. 17.00 zapraszamy wszystkich parafian a sposób szczególny kandydatów do Bierzmowania wraz z rodzicami. Po Mszy
Św. Wieczór Uwielbienia.
3. W środę o godz. 17.00 Msza Św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
4. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Diecezjalny Dom Duszpasterski w Andrychowie. Bóg zapłać za złożone ofiary.
5. W przyszłą niedzielę UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA. Jest to również Święto Patronalne Akcji Katolickiej. Po każdej Mszy Świętej
Uroczyste nabożeństwo dziękczynne ku czci Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. W przyszłą niedzielę można uzyskać odpust zupełny, odmawiając pobożnie Akt
poświęcenia rodziny ludzkiej Chrystusowi Królowi i spełniając zwykłe warunki odpustu.
6. Za dwa tygodnie w niedzielę 1 grudnia bezpośrednio po Sumie odbędzie się spotkanie ze Św. Mikołajem. Prosimy rodziców o składanie w tym dniu podpisanych paczek w salce pod chórem do godz. 10.30. Prosimy rodziców i opiekunów wraz z dziećmi o liczne uczestnictwo w spotkaniu ze Św. Mikołajem.
7. W dniu dzisiejszym o godz. 15.00 w kościele pw. Św. Floriana w Żywcu – Zabłociu Msza Św. za zmarłych podopiecznych Hospicjum Św. Faustyny.
8. Jeżeli ktoś z Parafian posiada stare zdjęcia z historii naszej parafii, to prosimy o udostępnienie ich. Mile widziane zdjęcia z lat 70 i 80 minionego stulecia. Zdjęcia prosimy dostarczyć do zakrystii do końca listopada. Zdjęcia będą poskanowane i oddane właścicielom. Na każdym zdjęciu prosimy napisać imię i nazwisko wraz z adresem właściciela oraz dołączyć opis wydarzenia ze zdjęcia. Za wszelką pomoc dziękujemy.

Zapraszamy na spotkania Oazy Dzieci Bożych
Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci z klas od I do VI na spotkania Oazy Dzieci Bożych, które prowadzi młodzież pod przewodnictwem księdza Jana. Szczególnie zapraszamy dzieci z klas trzecich przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej. Spotkania będą odbywały się w terminach:
14.12.
18.01.
15.02.
14.03.
18.04.
30.05.
13.06.
Spotkania odbywają się w salce na plebanii od godz. 10.00 do godz. 12.00.