Ogłoszenia duszpasterskie na niedzielę 23.09.2018 r.

1. Dzisiaj 25 niedziela zwykła. Po Sumie spotkanie dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców.
2. W środę po Mszy Świętej o godz. 17.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
3. Osoby obchodzące w październiku jubileusz małżeństwa, prosimy o kontakt z kapłanami i zamówienie intencji. W intencji tych Jubilatów będzie odprawiona Msza Św. w sobotę 6 października o godz. 17.00.
4. Dziękujemy tym mężczyznom, którzy przenosili ławki w kościele w minionym tygodniu. Na jutro (poniedziałek 24.09.) na godz. 7.00 (na jedną godzinę pracy) prosimy chętne osoby
do pomocy w przeniesieniu następnych ławek w kościele. Osoby, które chciałyby pomóc, prosimy o punktualne przybycie. Bóg zapłać za podjęty trud!

PROCESJA RÓŻAŃCOWA
W pierwszą niedzielę października po Sumie zapraszamy wszystkich Parafian, dzieci, młodzież, kandydatów do Bierzmowania, przede wszystkim Koła Żywego Różańca
i osoby modlące się w Różańcu Rodziców za Dzieci na Procesję Różańcową wokół kościoła.
Prosimy o ubranie się w stroje regionalne.
W pierwszą niedzielę października nie będzie po rannej Mszy Św. spotkania i nauki dla Kół Żywego Różańca.