OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ 15.10.2017 R.
POŚWIĘCENIE KAPLICY NA CMENTARZU
W dniu 1 listopada br. o godz. 16.00 w kaplicy na cmentarzu sprawowana będzie Msza Św., podczas której Ks. bp Roman Pindel dokona poświęcenia kaplicy. Prosimy o liczny udział Parafian w tej Mszy Św. Prosimy o obecność pocztów sztandarowych, prosimy o przybycie w strojach regionalnych i zaangażowanie wszystkich grup działających w parafii.
1. Dzisiaj 28 niedziela. Po Sumie błogosławieństwo dzieci.
2. W najbliższym tygodniu nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do soboty po wieczornej Mszy Św., w niedzielę po
Mszy Św. o godz. 15.00. Na poszczególne dni tygodnia prosimy następujące grupy o poprowadzenie modlitwy różańcowej:
- poniedziałek: klasa VIIa i VIIb Szkoła Podstawowa w Wieprzu,
- wtorek: klasa V i VI Szkoła Podstawowa w Bystrej,
- środa: klasa Va i Vb Szkoła Podstawowa w Wieprzu,
- czwartek: klasa VII Szkoła Podstawowa w Bystrej,
- piątek: klasa IV i V Szkoła Podstawowa w Brzuśniku,
Prosimy o obecność całej klasy na nabożeństwie różańcowym.
3. W środę o godz. 17.00 Msza Święta z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Pierwsze organizacyjne spotkanie dla chłopców – kandydatów na ministrantów odbędzie się w najbliższą środę po Mszy świętej wieczornej i różańcu w salce na plebanii. Zapraszamy kandydatów wraz z rodzicami.
4. W piątek po rannej i wieczornej Mszy Św. ucałowanie relikwii Św. Siostry Faustyny z racji trzeciego piątku miesiąca.
5. W najbliższy piątek na godz. 9.00 zapraszamy wszystkich Parafian, szczególnie mieszkańców Bystrej, na Mszę Św. z okazji Święta Szkoły Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Bystrej i uczczenia Patrona szkoły Św. Jana Pawła II.
6. W przyszłą niedzielę obchodzimy Światowy Dzień Misyjny, który rozpoczyna Tydzień Misyjny. Będziemy się modlić się w intencjach misyjnych Kościoła, a składka przeznaczona będzie na cele misyjne.
7. Osoby obchodzące w listopadzie jubileusz małżeństwa, prosimy o kontakt z kapłanami i zamówienie intencji. W intencji tych Jubilatów będzie odprawiona Msza Św. w sobotę 4 listopada o godz. 17.00.
8. Wypominki roczne i jednorazowe można zamawiać w zakrystii na blankietach wydrukowanych w ostatnich dwóch wydaniach gazetki.