Ogłoszenia duszpasterskie na niedzielę 13.01.2019 r.

1. Dzisiaj Święto Chrztu Pańskiego kończące liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Na Sumie chrzest dzieci.
2. W dniu dzisiejszym podczas Mszy Św. o godz. 9.00 i 10.30 i po tych Mszach Św. koncertuje Zespół Regionalny „Andrychów” z Andrychowa.
3. W poniedziałek obchodzimy Dzień Migranta i Uchodźcy.
4. W środę po Mszy Św. o godz. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
5. W czwartek Kościół w Polsce obchodzi Dzień Judaizmu.
6. W piątek po rannej i wieczornej Mszy Św. ucałowanie relikwii św. Siostry Faustyny z racji trzeciego piątku miesiąca.

7. Od piątku rozpoczynamy w całym Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
8. W przyszłą niedzielę po Sumie błogosławieństwo dzieci.
9. W przyszłą niedzielę zostanie wygłoszone pokłosie kolędowe.
10 . Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na cele misyjne. Natomiast składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na cele charytatywne. Bóg zapłać za złożone ofiary.

KONCERT DLA CHOREGO ORGANISTY
W niedzielę 20 stycznia organiści dekanatu radziechowskiego zapraszają na koncert organowy w naszym kościele po Mszy Św. o godz. 17.00.
Po koncercie zastaną zebrane datki na zakup protez nóg dla organisty z parafii MB Różańcowej w Ostrem- Twardorzeczce. Koncerty będą grane w parafiach naszego dekanatu w duchu solidarności z chorym organistą, któremu w wyniku choroby amputowano nogi.
Zapraszamy wszystkich Parafian do wspólnego kolędowania. W repertuarze znajdą się kolędy, pastorałki, preludia chorałowe oraz wspólny śpiew kolęd.

PLAN KOLĘDY - WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ
Ksiądz Jan Gałysa odwiedzi rejony 1 – 10
Ksiądz Ireneusz Kurkowski odwiedzi rejony 11 – 20
Ksiądz proboszcz Jerzy Matura odwiedzi rejony 21 – 30
Prosimy o godne przyjęcie kapłana oraz o przygotowanie wody święconej, kropidła, krzyża i świec. Dzieci prosimy o przygotowanie zeszytów do religii. Prosimy o obecność całej rodziny na kolędzie.

14 stycznia – rej. nr 13 i 26
17 stycznia – rej. nr 8