XIV Diecezjalna Spartakiada Lekkoatletyczna Służby Liturgicznej Diecezji Bielsko-Żywieckiej
Ministranci i lektorzy z naszej parafii na XIV Diecezjalnej Spartakiadzie Lekkoatletycznej Służby Liturgicznej Diecezji Bielsko-Żywieckiej Zawody XIV Diecezjalnej Spartakiady Lekkoatletycznej Służby Liturgicznej Diecezji Bielsko-Żywieckiej odbyły się w Zabrzegu koło Czechowic-Dziedzic 6 czerwca 2017r. Jak co roku rozpoczęły się Mszą św. W kościele św. Józefa. Następnie ponad 200 chłopców – ministrantów i lektorów młodszych i starszych z 20 parafii naszej diecezji wzięło udział w doskonale przygotowanych zawodach sportowych. Z naszej parafii udało się do Zabrzega 13 ministrantów i lektorów. Wystąpili w takich dyscyplinach jak: bieg na 100m, bieg na 1000m, skok w dal, rzut piłeczką palantową i pchnięcie kulą, rozgrywanych dla różnych kategorii wiekowych zawodników.
Indywidualnie zajęli dwa trzecie miejsca (Mateusz Kupczak – 1000m szkoła podstawowa i Dominik Marek – 1000m gimnazjum) oraz piąte (Szczepan Tomiczek –
pchnięcie kulą gimnazjum) i szóste (Michał Stachura – pchnięcie kulą szkoła ponadgimnazjalna). Wystarczyło to do zajęcia dziewiątego miejsca w klasyfikacji generalnej zespołów.