Spotkanie opłatkowe wszystkich grup działających w parafii
W niedzielę 29 grudnia po wieczornej Mszy Św. w Domu Ludowym w Wieprzu odbyło się spotkanie opłatkowe Domowego Kościoła, Oazy Młodzieżowej, Dzieci Bożych, Akcji Katolickiej, Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, Zespołu Vocatio, Wspólnoty Galilea oraz ministrantów i lektorów. Po wspólnej modlitwie, którą prowadzili ks. proboszcz Jerzy Matura, ks. Ireneusz Kurkowski oraz przedstawiciele Domowego Kościoła nadszedł czas życzeń i łamania się opłatkiem. Podczas poczęstunku kolędował Zespół Vocatio, a każda z grup opowiedziała o swojej działalności. Swą obecnością zaszczycił nas również ojciec Damian, zmartwychwstaniec. W spotkaniu opłatkowym uczestniczyło 76osób. Ks. proboszcz podziękował wszystkim grupom za pracę na rzecz parafii. Domowy Kościół podziękował także za liczne przybycie, wyrażając nadzieję na coroczne spotkania przy wigilijnym stole.